Převibruj...

... a o všechno ostatní se už Vesmír postará sám.

Převibruj.eu - Zákon přitažlivost s Abraham-Hicks

12 základních bodů Abrahamova učení

1. Jste fyzickým prodloužením nefyzického.
Všeho, co je, nebo to, co nazýváte Bohem, není hotové a dokonalé a nečeká jen na vás, až k tomu také dojdete. Nacházíte se na náběžné hraně myšlenky hledající zde více. Více všeho, co považujete za dobré, více toho, co je nové, čerstvé a úžasně povznášející. (Vy ve své podstatě přinášíte nebe na zemi.)

2. Jste v tomto těle, protože jste si ho vybrali.
Vybrali jste si zažívat lahodný kontrast v tomto čase a prostoru a s velkým očekáváním jste přišli spolutvořit s dalšími bytostmi hledající radost a jemně doladit proces záměrných myšlenek. (Co, kde, kdy a s kým tvoříte jsou také vaše volby.)

3. Podstatou vašeho života je svoboda a cílem je radost.
Jste svobodní v objevování nové cesty k vaší radosti. S radostí budete růst; a jak budete růst, tak budete přispívat i k růstu i Všeho, co je. (Nicméně jste také svobodní si zvolit svázanost a bolest. Cokoliv si kdokoliv vybere, je pouze proto, že si myslí, že se pak bude cítit lépe.)

4. Jste tvůrci. Tvoříte každou svou myšlenkou.
Na základě vesmírného zákonu přitažlivosti přitahujete podstatu čehokoliv, čemu se rozhodnete věnovat pozornost – ať je to chtěné nebo nechtěné. A tak většinou tvoříte náhodně a nevědomě. Ale podle toho, jaké emoce cítíte, můžete poznat, jestli to, co přitahujete a vytváříte, je to, co chcete nebo jestli to není to, co chcete. (Kam je zaměřená vaše pozornost?)

5. Cokoliv si dokážete představit, tím můžete být, mít to, nebo to dělat.
Když se ptáte sami sebe, proč to chcete, tak se aktivuje podstata vaší touhy, a Vesmír vám to začne přinášet. Čím intenzivnější pozitivní pocity máte, tím rychleji to k vám přijde. (Je stejně lehké vytvořit hrad jako třeba židli.)

6. Když si vybíráte vaše myšlenky, vaše emoce vás vedou.
Vaše milující vnitřní já vám poskytuje vedení ve formě emocí. Zaměstnáte-li se chtěnou nebo nechtěnou myšlenkou, ucítíte chtěnou nebo nechtěnou emoci. Změňte myšlenku a změníte emoci, zároveň změníte to, co tvoříte. (Každý den vytvářejte více voleb.)

7. Vesmír vás miluje a obdivuje, neboť zná vaše nejširší záměry.
Zvolili jste si přijít na Zemi s velkými záměry a vesmír vás neustále vede po vámi zvolené cestě. Pokud se cítíte dobře, tak v tu chvíli, svolujete více k tomu, co jste zamýšleli ze své širší perspektivy. (Jste vtěleným Duchem.)

8. Uvolněte se do vašeho přirozeného blahobytu. Vše je v pořádku. (Opravdu je!)
Podstata všeho, co oceňujete, proudí neustále do vaší reality. Jak nalézáte více a více věcí, za které jste vděční, tak váš stav vděčnosti otevírá více cest k více věcem, ke kterým cítíte vděčnost. (Jak přemýšlíte, tak vibrujete. Jak vibrujete, to přitahujete.)

9. Jste tvůrci myšlenkových cest vaší jedinečné cestě za radostí.
Nikdo nemůže ovlivnit a omezit to, kam směřují vaše myšlenky. Nejsou žádná omezení vašich radostných cest, které chcete prožít. Na cestě za vaším štěstí objevíte vše, čím chcete být, nebo co chcete dělat, nebo co chcete mít. (Svolení ostatním k jejich zkušenostem vám umožní ty vaše.)

10. Skutky, které učiníte a majetek, který si vyměníte jsou vedlejšími produkty vašeho zaměření na radost.
Na vaší radostné záměrné cestě budete inspirováni k tomu, co máte vykonat. Vaše zdroje budou hojné a podle vašich emocí budete vědět, že naplňujete smysl života. (Většina lidí to má nastavené naopak, a tak cítí jen málo radosti ze svých skutků a majetku.)

11. Toto tělo můžete opustit bez nemocí a bolesti.
Nepotřebujete si přitahovat nemoc nebo bolest jako záminku k opuštění tohoto těla. Váš přirozený koloběh – přijít, zůstat a odejít – je o zdraví a blahobytu. (Jste ale svobodní si to zvolit i jinak.)

12. Nemůžete zemřít, jste věčným životem.
S nadhledem si můžete zvolit odpočinek a svolit ke snadnému přechodu do nefyzického stavu čisté pozitivní energie. Tento věčný stav je vaším přirozeným stavem. (Užijte si to všechno! Nemůžete tu nic pokazit a nikdy nic nebude hotové a ukončené.)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *