Převibruj...

... a o všechno ostatní se už Vesmír postará sám.

Převibruj.eu - Zákon přitažlivost s Abraham-Hicks

Abraham Hicks: Jsme multidimenzionální bytosti?

Host: Před několika lety jsem četl knížky Jane Roberts o Sethovi (channeling) a chtěl bych vysvětlení, jestli jsem to pochopil správně. Ale je to o…

Abraham: Viděl jste, jak perfektní to bylo? Protože to, co bylo projektováno Sethem, Abrahamem nebo jinou nefyzickou energií, bylo…. protože to, co slyšíte, je více o vašem osobním vnímání, než o tom, co říkají. To je také důvod, proč bychom byli rádi, kdybyste raději spoléhali na svůj vnitřní naváděcí systém, než na Esther s jejím překladem (vibrací, které dostává od Abrahama a překládá je do anglických slov). (smích)
Host: Bylo to o multidimenzionálních bytostech. „Samovzdělání nás samotných“, svazek 7, který má tři části, byl opravdu nádherný a mocný svazek napsaný Jane Roberts. Doporučuji ho lidem si přečíst.
Tento svazek měl pro mě hluboký smysl, protože především jde o nás samotné. Život v minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Vše se děje právě teď. A když se v jednom ze životů stane hluboká změna, potom se zdá, že změna převibruje do ostatních rovin a vše se stane ve stejný čas. To je také důvod, proč o tom můžeme mluvit. Bylo to pro mě velmi zajímavé.
 
Abraham: Povíme vám to velmi krátce, protože by to zabralo velmi mnoho času přenést každého člověka na stejnou rychlost podstaty této prezentace. Tady je způsob, jakým bychom vám to popsali a pochopíte to velmi jednoduše.
Když řekneme, že jste ve svém těle a větší část vás samotných je stále nefyzicky zaměřená, tak je to jen část informace. Vaše nefyzická část, která prožila vše, co prožili i vy samotní, je právě teď ve vztahu s vámi. Vaše nefyzická část, která prožila vše, co jste i vy prožili, a představuje vrcholící vědomost všeho, co jste žili, slyší vše, co jste řekli. Potom přemýšlejte o vortexu, který je budoucí zkušeností, kterou si budete manifestovat, potom vaše vnitřní bytost bude znovu pochopena. Tohle je způsob, jakým bychom vám to popsali.
Chceme, abyste věděli, že vaše vnitřní bytost ví vše, co jste dosud zažili. Teď vám sdělíme opravdu mocné prohlášení přímo mezi to, o čem přemýšlíte, a to změní způsob, jakým na to nahlížíte. Vaše vnitřní bytost, která stojí uvnitř vortexu, a je vyvrcholením všeho, co jste doposud žili, a snaží se dosáhnout až k vám a ještě více, SE NEDÍVÁ NIKDY NAZPĚT. NIKDY SE NEDÍVÁ ZPĚT. (potlesk)
 
A jakmile se zpět podíváte, a je to skoro jistá věc, že zapříčiníte jeho oddělení (velmi silné slovo), protože vaše vnitřní bytost se vždy dívá z místa, kde se nacházíte právě teď směrem do budoucnosti. Když se stanete vyvrcholením toho, co jste zažili, nemusíte se vracet do minulosti a přemýšlet nad tím, co jste prožili v minulosti.
Dokonce i když stojíte ve svém těle, které má 20, 30, 40,… let, tak se nemusíte dívat zpět do minulosti, když vám byly dva roky. Nemůžete prostě stát ve svém tady a teď a přesně pozorovat sebe, když jste měli 20 let, a dokonce i životní zkušenost, kterou jste někdy v minulosti prožili. A když se snažíte, tak potom chrlíte a chrlíte další věci, a vy v tom při své snaze pokračujete, a pak obvykle přestanete znečišťovat svoji nynější vibraci, která může být daleko čistější, jasnější a také potom snadněji poplyne směrem k tomu, k čemu vás vyzývá váš vortex.
 
Pomohlo vám to?
 
Host: Ano. Děkuji.
 
Abraham: Teď je ideální část na segment občerstvení. (potlesk)

S respektem ke všem vědomým a záměrným Tvůrcům své reality přeložil Radim

www.previbruj.eu

Přeloženo a zveřejněno na previbruj.eu. Sdílení překladu povoluji v neupravené a nezkrácené formě spolu s touto poznámkou.

odkaz: http://tinyurl.com/zdu3k9u

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *