Převibruj...

... a o všechno ostatní se už Vesmír postará sám.

Převibruj.eu - Zákon přitažlivost s Abraham-Hicks

Abraham Hicks: 3 věci, které by pro váš život znamenaly rychlý vzlet

raketa

Host: Chtěl bych se zeptat na 3 nejlepší věci, které můžete sdílet se všemi tady, které by pro náš život znamenaly vzlet.

Abraham: Vzlet znamená co?

Host: Povznést se, povstanout.

Abraham: Důvodem, proč se ptáme na tuto otázku, je ten, že mnoho lidí skrze kontrast zaznamená velký vzlet, vy jenom neuděláte další krok – nevykročíte vpřed. (smích)

Host: Ano.

Abraham: Takže když řeknete „vzlétnou“, předpokládáme, že tím myslíte soulad s osobou, kterou jste se stali.

Host: Přesně. Tohle přesně myslím.

Abraham: První a nejpřednější věc: dbejte na to, jak se cítíte. Měli byste dbát na svoje pocity. Měli byste chtít cítit se dobře a měli byste si vybírat nejlepší myšlenky, ke kterým máte nyní přístup. Tohle je ta nejmocnější věc.

Potom, jak zjistíte, že můžete cítit rozdíl ve vašich pocitech, a jste si vědomi, že míváte zvláště dobré chvíle, sedněte si a vyžívejte se v dobrých pocitech.

Jinými slovy cvičte vibraci setrvání ve vortexu tak často, jak jen můžete. Budeme teď mluvit o věci č.2. Je daleko více přínosnější najít něco… vlastně cokoliv, abyste se dostali do vortexu. Existuje mnoho věcí, které vás do vortexu dostanou. Je to kontrola mysli, ale naučíte se také soustředit. Jakmile cítíte, že jste v blízkosti vortexu nebo přímo v něm, vyžívejte se v dobrých pocitech.

Esther říkala během segmentu občerstvení velmi vášnivým způsobem o lampě, která stála vedle ní na židli, pochvalná slova. Dokonce se jí chtěla dotýkat a i jejího zlacení. Bylo to tak krásné a uspokojující jenom tak si užívat její krásu. Někdo může namítnou: „To je ale divný způsob, jak setrvat ve vortexu.“ My na to odpovíme: „Oceňování vás vždy udrží ve vortexu!“ Tohle jsou body 1 a 2.

Bod č.3: navrhli bychom skupinu aktivit ve vortexu; každý večer před samotným spánkem bychom se vyžívali v pozitivních aspektech věcí. Když ležíte v posteli, můžete se například vyžívat v pohodlnosti postele, ve které ležíte, pevnosti budovy, struktuře látky, pohodlí svého těla, naplnění vašich vztahů. Potom, co ráno vstanete, ležte ještě v posteli se stejným záměrem vyžívat se v pozitivních aspektech věcí.

Protože když jdete spát ve vortexu, také se probudíte ve vortexu. Takže jste vlastně začali už včera! Potom si pište seznamy pozitivních aspektů a oceňování přesně tolik, kolik jich za den můžete napsat.

Tohle by byl způsob, jakým bychom to dělali, kdybychom se nalézali ve vašich fyzických botách.

Host: Mně to zní velmi dobře.

Abraham: Nám to zní taky dobře. (smích a potlesk)

Host: Skončil jsem. Děkuji

S respektem ke všem vědomým a záměrným Tvůrcům své reality přeložil Radim

www.previbruj.eu

Přeloženo a zveřejněno na previbruj.eu. Sdílení překladu povoluji v neupravené a nezkrácené formě spolu s touto poznámkou.

video: http://tinyurl.com/jtb39aa

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *