Převibruj...

... a o všechno ostatní se už Vesmír postará sám.

Převibruj.eu - Zákon přitažlivost s Abraham-Hicks

Abraham Hicks: Estheřina honba za kuchařkou

Abraham: Během dnů s Jerrym a Esther jsme si užívali oba dva pozorovat, jak se tyto dny chýlily ke konci. Užívali jsme si, jak Jerry a Esther zažívá různá uvědomění jako výsledek toho, co žijí. Esther při svých cestách strávila notnou dávku času hledáním nové kuchařky. Kuchařka byla nová, velmi oblíbená a byla vždy vyprodaná.

ggggg

Před několika týdny byla Esther ve městě Lihuaua v Kalifornii, kde konečně svoji kuchařku našla. Byla opravdu šťastná, že ji má. Odešla tedy do hotelového pokoje, kde s Jerrym byli ubytovaní, a kuchařku otevřela. První věc, kterou v knize přečetla, bylo: „Tento recept byl inspirován restaurací Georges‘ v Lihuauě. Esther si tak řekla: „Není to legrační? Knihu jsem hledala opravdu všude a konečně jsem ji našla v Lihuauě. A první věc, kterou jsem přečetla v knize, je o Lihuauě.“ Jerry říká: „To je opravdu legrační. Haha.“

Potom se Esther Jerryho zeptala: „Kde je restaurace Georges‘? Myslela jsem si, že vím, kde jsou všechna dobrá místa.“ Jerry jí odpověděl: „Já opravdu nevím. Musíme restauraci najít.“

hhhhh

Takže Esther zavřela kuchařku, oba se oblékli do plavek a šli dolů do recepce hotelu. V hotelu byli dva lidé, kteří se neznali, a Esther oslovila se svým dotazem dámu: “Já s Jerrym tu zažíváme během 4 dnů tolik srandy a radosti, jak je to jen lidsky možné.“ Pak jí paní odvětila: „Musíte jít do restauraci Georges‘ poobědvat. Měla jsem tam včera oběd a byl fantastický.“ Esther s Jerrym se popadali za břicho a pak paní pověděli, proč se vlastně tak moc smějí.

Nebylo to ani 3 minuty, od doby, kdy Vesmíru zadali přesné přání, a Vesmír jim ho doručil. Během dalších několika dnů se stala velká spousta těchto „náhod“. Někdy ani nestačili o svém přání promluvit a přání se manifestovalo chvíli nato před jejich zraky. Gradovalo to až k neobvyklému řetězci událostí. Potom Jerry už začal se záměrnějším prozkoumáváním toho, jak to vlastně funguje.

A my mu řekli: „Představ si, Jerry, světelnou tabuli o velikosti jídelního stolu a na ní jsou umístěné tisíce malých světel, které vyčnívají nad povrch desky stolu, takové jaké máš na vánočním stromku. A ty jsi jedním z těchto světýlek. Když dáš pozornost něčemu, i když to jenom pozoruješ, dostaneš se do vibračního souladu s čímkoliv, čemu dáváš svoji pozornost. V tuto chvíli se tvoje světýlko rozzáří ve vibračním souladu. V tu chvíli se jakékoliv další světýlko, které je na povrchu desky stolu ve vibračním souladu s tvým světýlkem, rozzáří také.

Světýlka na povrchu stolu představují tvůj svět zkušeností. Jinými slovy rozzářená světýlka jsou ti, s kým se setkáš v budoucnu. Takže z pozice rozzářeného světýlka, jsi přesněji a přesněji zaměřen na předmět své touhy na chvíli, kdy tvoje světýlko září. Když svoji pozornost na určitém předmětu soustředíš ne méně než 17 sekund, začne pracovat Zákon přitažlivost takovým způsobem, že uvidíš hmotné důkazy jeho činnosti. 17 sekund! Ne 17 minut! Ani 17 hodin! Ani 17 dnů! Jenom 17 sekund  soustředěné pozornosti na určitý předmět stačí k nastartování procesu manifestace.

jjjjjjjjj

Teď tvoje světýlko bliká, což znamená, že ostatní světýlka, která jsou ve vibračním souladu s tvým světýlkem, jsou přitahována k tobě. Teď je tvoje světýlko větší a větší jenom z toho důvodu, že je ve vibračním souladu s ostatními světýlky. Tohle pro tebe dělá Zákon přitažlivosti. A jak světlo svítí jasněji, ostatní věci, které jsou ve vibračním souladu s věcí tvé touhy, přicházejí. A tak dále… A tak dále… A tak dále… Tohle je podstatou spádu událostí! Tohle posléze vrcholí ve velké nadšení, zaujetí nebo ve vášeň. Z toho také vychází tvoje síla nebo spád události, kterou cítíš.“

kkkkkk

Ti, kteří nás poslouchají roky, jak hovoříme o Zákonu přitažlivosti. Tohle je obraznější příklad, jak Zákon přitažlivosti funguje. Někteří z vás, kteří zaměřují svoji pozornost dostatečně dlouho na jeden předmět své touhy, s námi budou souhlasit.

Většina z vás přemýšlí nad předmětem své touhy a pak přemýšlí o tom, že to vlastně nemá. Nabízíte velmi nevyrovnané signály, která představují průměrné světlo žárovky, kterými Vesmír odpovídá na vaše přání. Jinými slovy když něco chcete mít a zároveň věříte, že to nemůžete dostat, nepohybujete se směrem ke svému přání. Jinými slovy jste se zastavili. Když se něčeho bojíte a nemyslíte na myšlenky, které tento strach vyváží, to, čeho se bojíte, k vám přichází ve větším měřítku. Když jste něčím zaujetí a převážně svoje myšlenky zaměřujete na svoje přání, zaměřte svoji pozornost na to, co chcete a kde se nalézáte ve vztahu k vašemu přání. Potom vaše žárovky svítí jasněji a vy se pohybujete rychleji ke svému přání.

S respektem ke všem vědomým a záměrným Tvůrcům své reality přeložil Radim

www.previbruj.eu

Přeloženo a zveřejněno na previbruj.eu. Sdílení překladu povoluji v neupravené a nezkrácené formě spolu s touto poznámkou.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *