Převibruj...

... a o všechno ostatní se už Vesmír postará sám.

Převibruj.eu - Zákon přitažlivost s Abraham-Hicks

Abraham Hicks: Jak překonat závist k bohatým lidem

Host: Jsem velice šťastná, že jsem tady.

Abraham: Ano.

Host: Vaše učení sleduji už nějaký čas. (smích)

Abraham: Jste šťastná? Nakloňte se zpět.

Host: Ano.

Abraham: Teď jste to zpackala. (smích) Nenechejte se tím ovládat. (smích)

Host: (smích) Věřila jsem vám.

Abraham: Měla byste. Přinuťte se sama cítit šťastná.

Host: Udělám to. Chápu to. Vaše učení sleduji už několik let a manifestovala jsem si do života několik opravdu dobrých věcí. Před nedávnem jsem pronásledovala sen, ke kterému cítím vášeň. A jak jsem…

Abraham: Jak se pronásledování snu a setrvání na cestě nejmenšího odporu spolu snáší?

Host: Ne moc dobře? (smích)

Abraham: Cítíme z vaší řeči, že vás sen se pohybuje. (smích)

Host: Vím, že to dělá. Právě teď jsem zaseknutá v nerozhodnosti a snažím se být pravdivá a velmi zápasím s přesvědčeními. Našla jsem u sebe mnoho neracionálních přesvědčení o penězích.

Abraham: Nezáleží na tom, jak neracionální jsou, protože když je aktivujete, jsou s vámi. Jediný způsob, jak deaktivovat stará přesvědčení, je aktivováním nového přesvědčení. Nezkoušejte s nimi vyjednávat, protože se zvětší a namnoží se. A o tom to celé je.

Host: Ano.

Abraham: Jak uzavřete mezeru? Jak uděláte hlavní cestu? Tak, že tam nepotřebujete setrvávat a užíváním si procesu. Řekli jste, že pronásledujete sen a my si z toho udělali srandu. Protože věci nemůžete dokončit, pohybujete se ve směru nově nalezených přání. Není to dobrá věc?

Host: Zcela souhlasím.

Abraham: Takže jaký problém vlastně máte?

Host: Cítím odpor a závist k bohatým lidem.

Abraham: Necítíte odpor a závist k těmto lidem. Odpor a závist představují jen překlady vašich emocí, jak sebe sama střílíte do nohy.

Host: Jak to udělám, aby moje světlá stránka neměla záchvaty vzteku?

Abraham: Máte ráda pocit odporu a závisti?

Host: Vůbec ne.

Abraham: Když cítíte odpor nebo závist, musíte myslet na myšlenky, které je zjemní nebo které je přinutí odejít. Musíte si být vědoma důvodu pocitu nesouladu, činnosti něčeho jiného, až si vyvinete pozornost myšlení, co to způsobuje.

Host: Vím, že každý bohatý není lakomý. Vím, že bohatý člověk není lakomý a že já nemám nárok na to, co si oni do svých životů manifestovali a že tu existuje dostatek pro každého. Jak se sladím?

Abraham: Tohle vám pomůže. Řekněme, že na Zemi je jen stovka lidí. Je to jednoduchá analogie. Deset lidí ze sta je velmi bohatých a existuje koláč, který všichni sdílí. Bohatí vezmou většinu koláče a zbytek – těch 90 jen malou část koláče. Teď tu jsou věci, které neberete v úvahu. Deset nejbohatších, které si berou největší část koláče, také vytváří největší část koláče. Kdyby největší část koláče nevytvořili, tak by ani pro ostatní neexistovala, aby si ji mohli vzít.

Host: Dobře.

Abraham: Vidíte vše zkresleně. Myslíte, že někdo jiný jim dal koláč a ti nenasytní a lakomí se ke koláči přihnali (smích) a vzali si více jak spravedlivou část a nenasytní si nevzali více jak spravedlivou část. To ale není přesně to, co se stalo. Nikdo další jim koláč nedal, ti lakomí jej vytvořili.

Takže, když řeknete, že je tu dostatek pro všechny, tak to není přesný způsob, který popisuje skutečnost. Řekli bychom, že je tu dostatek pro každého nebo lépe každý dostane takový příděl koláče, který si vytváří.

(potlesk)

Takže vy jste vytvořili opravdu neobyčejný vibrační koláč, Pro to, aby se vibrační koláč stal opravdovým, někteří z vás si umožnili, aby se stal opravdovým a někteří z vás si to neumožnili. Ti, kdo si to neumožnili, jsou ti, kdo si v tom brání a ví, že by se mohl stát opravdovým.

Měli bychom to vše dostat do souvislostí. „Bráním se části koláče, kterou jsem vytvořil tím, že jsem naštvaný na ty, kdo vytvořili koláč a umožnili si jeho část získat.“ (smích)

„Nejsem naštvaný, že oni dostali svoji část koláče. Jsem naštvaný, protože oni dostali svoji část koláče a já jsem si neumožnil dostat svoji část koláče.“

Host: Dobře. (potlesk publika)

Abraham: Máte plnou pravdu.

Je to vibračně přesný způsob, jak bychom to řekli, vidíte to?

Ano.

A vy jste to pochopili. Vy řeknete: “Odpor, který cítím, je to, jak se cítím, když si neumožňuji vzít si svoji část koláče, nemá co dočinění s tím, co dělají ostatní a s ničím jiným. Nemá to, co do činění s ničím, co jsem si vytvořil. Nemá to ani co dočinění s tím, co si odpírám. Cítím se výjimečně silný a všímám si těch, kteří si to také odpírají. Hoo hoo!“

Nebylo to jasné a dobře formulované?

Hosté: Ano.

Abraham: Myslíme, že teď je nejlepší čas na koláč.

(potlesk)

S respektem ke všem vědomým a záměrným Tvůrcům své reality přeložil Radim

www.previbruj.eu

Přeloženo a zveřejněno na previbruj.eu. Sdílení překladu povoluji v neupravené a nezkrácené formě spolu s touto poznámkou.

Komentáře