Převibruj...

... a o všechno ostatní se už Vesmír postará sám.

Převibruj.eu - Zákon přitažlivost s Abraham-Hicks

Abraham Hicks: Jaké je měřítko úspěchu?

Jerry: Co vapožujete za úspěch? Co byste označili za znaky úspěchu?

Abraham: Úspěch může být dosažení čehokoli, po čem toužíte, ať už jde o cenu v soutěži, peníze, vztahy, nebo věci. Ale pokud přistoupíte na to, aby měřítkem úspěchu byla dosažená radost, všechno ostatní se dostaví samo. Protože dosažením radosti navážete vibrační spojení se zdroji vesmíru.

Nemůžete cítit radost, pokud se soustředíte na něco nežádoucího nebo na nedostatek požadovaného; proto pokud cítíte radost, nikdy nemůžete být ve stavu rozporných vibrací. A pouze rozpor mezi myšlenkami a vibrací vám může zabránit v dosažení toho, po čem toužíte.

Je zábavné sledovat, jak většina lidí tráví život hledáním pravidel, kterými měří svoje životní zážitky, ohlížejí se na lidi kolem sebe, aby jim řekli, co je správné nebo špatné, a přitom v sobě celou dobu mají propracovaný, složitý, přesný a snadno dostupný systém vedení.

Pozorností věnovanou tomuto systému vedení emocemi, který je vám kdykoliv k dispozici, a myšlenkami doprovázenými dobrými pocity získáte širší perspektivu, která vám pomůže posunout se směrem k věcem, které si skutečně přejete.

Po čase uvidíte svůj život očima vnitřní bytosti. Pak ucítíte uspokojení, že jste na cestě, kterou jste vybrali, když jste se rozhodli přijít do fyzického těla. Z nehmotného úhlu pohledu pochopíte neustále se vyvíjející povahu své bytosti. Pochopíte povahu úžasného systému vedení. Pochopíte sílu zákona přitažlivosti a spravedlnosti a přesnosti, s jakou reaguje na svobodnou vůli všech tvůrců.

Po dosažení myšlenek dopravázenými nejlepšími pocity si uvědomíte, že jste se znovu spojili s nehmotnou perspektivou, bdete se chvět vzrušením, když se znovu napojíte na svůj záměr, na nadšení ze života a na sebe.

(z knihy Esther a Jerry Hicks – Zákon přitažlivosti, str.71)

Komentáře