Převibruj...

... a o všechno ostatní se už Vesmír postará sám.

Převibruj.eu - Zákon přitažlivost s Abraham-Hicks

Abraham Hicks: Jenom 17 sekund vás dělí od vašeho přání

Lidé nám říkají: „Nemůžeme opustit naši práci, meditovat a sedět na pláži. Nemůžu přestat dělat to, co dělám, a jen si to představovat. Musím nakrmit svoje děti, musím umýt nádobí. Musím prostě něco dělat.“

ggg

Nevybízíme vás, abyste prováděli akční kroky ve svém životě. Vybízíme vás, abyste fyzicky konali o trochu méně, a abyste si představovali, jaké to bude, o trochu více. Co bychom vám tím rádi řekli?

V souladu energií je síla, kterou nepoznáte ve vašem akčně orientovaném světě. Když naleznete čistou myšlenku a budete jen na ni myslet 17 sekund. Ve slově čistá je velká síla. Čistá myšlenka neobsahuje protichůdnou vibraci. Když najdete čistou myšlenku svého přání a budete JEN na ni myslet svými představami, předstíráním, vzpomínkami na něco podobného, použitím. Když na myšlenku budete myslet 17 sekund, potom se k ní připojí další myšlenka podobné vibrační hladiny, protože se procesu účastní zákon přitažlivosti. Když se tyto dvě myšlenky setkají, nastane výbuch energie.

hhhhhhh

Abychom vám dali názorný příklad síly myšlenky, řekli bychom, že při prvních 17 sekundách, kdy nastane připojení další podobné myšlenky o stejné vibraci, nastane expanze energie rovnající se 2 000 hodinám fyzické akce. Je to opravdu hodně.

Když překročíte hranici dalších 17 sekund, nastane expanze energie desetkrát větší, než bylo v prvním případě. Je to 20 000 hodin fyzické akce jenom při překročení hranice 17 sekund.

Když budete myslet na myšlenku dalších 17 sekund, tak se expanze energie opět zdesetinásobí. Pokaždé když na myšlenku budete myslet dalších 17 sekund a nenalézá se v  myšlence protichůdná vibrace, myšlenka se katapultuje do zcela vyšší úrovně.

Takže 17 sekund čistého myšlení na jednu myšlenku má obrovské akční důsledky. Proto říkáme, že ten, kdo je napojen na Zdroj energie, je daleko, daleko, daleko mocnější než ten, kdo není, protože neexistuje žádná sabotáž sebe sama.

jjjjjjjjj

Někdy naši fyzičtí přátelé říkají: „Stojím tady, ale raději bych stál tam.“ Potom řeknou: „Abraham nám dal proces, který nás může dostat z našeho místa na jiné místo. Mohu si vizualizovat svoje přání, abych se dostal z tohoto místa na svoje vytoužené místo.“ Co se stane potom?

Když nabízíte jakýkoliv proces, který vás dostane z tohoto místa na vámi vybrané, potom vibrujete na obou místech. Potom se nemůžete posunout na vámi vybrané místo. Nic se pro vás nemění. Takže můžete udělat daleko rychlejší pokrok, když řeknete: „Nedělám tuto vizualizaci proto, abych se dostal z tohoto místa na tohle místo, ale abych si užíval proces vizualizace.“

hhhhhhhhhhh

Když jdete na film do kina, také neřeknete svým přátelům, že jdete do kina na tento film, protože je o věcech, které chci v budoucnu žít. A myslím si, že když se půjdu podívat na tento film,  budu vibrovat stejně jako ten film a Vesmír mi to vše jednoduše přinese. Ačkoliv to není špatný způsob jak k filmu přistupovat. Vy ale jdete na tento film bez tohoto záměru. Jdete tam za zábavou, rozptýlením. Tohle je způsob, jak přistupovat k vizualizaci. Nevizualizujte si to, abyste přinutili, aby se věci staly, ale vizualizujte si je pro radost z vizualizace.

Chcete použít jakoukoliv výmluvu, abyste své přání vpustili do své životní zkušenosti.  Vesmír ví, co chcete. Musíte to jen nechat vklouznout do svého života.

S respektem ke všem vědomým a záměrným Tvůrcům své reality přeložil Radim

www.previbruj.eu

Přeloženo a zveřejněno na previbruj.eu. Sdílení překladu povoluji v neupravené a nezkrácené formě spolu s touto poznámkou.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *