Převibruj...

... a o všechno ostatní se už Vesmír postará sám.

Převibruj.eu - Zákon přitažlivost s Abraham-Hicks

Abraham Hicks: Jsem stále unavená

Host: Moje otázka se týká spánku. Jsem stále unavená a opravdu tento příběh vyprávím stále dokola, takže je to další důvod, proč jsem stále unavená.

Abraham: Možná. (smích)

Host: Možná moje tělo spánek potřebuje nebo to může být způsob, jak najít cestu nejmenšího odporu.

Abraham: Jak nás tu dnes posloucháte, myslíte si, že je to způsob ke hledání cesty nejmenšího odporu?

Host: Ne.

Abraham: A může to být spánek?

Host: Ano.

Abraham: Takže je to dobře nebo špatně?

Host: Je to dobře.

Abraham: Potom řeknete: „V tomto smyslu je to špatně. Není to špatně, že to potřebuji?“ My řekneme: „Takže je to špatně, kdy se vydám cestou nejmenšího odporu.“ Jinými slovy co říkáte: „Měla bych být stále na správném místě a neměla bych být na místě, kde bych se měla snažit, aby to bylo lepší.“

Vy vždy dosahujete nejlepší situace. Spánek je odejmutí vědomí, a když je odejmuto vědomí stejně jako se zážitkem smrti, tak odejmutí pozornosti způsobí, že vaše vibrace se změní.

Nejlepší na spánku je fakt, že vám dává možnost znovu sladit energii. Lidé jdou spát se starostmi, vstávají se starostmi a pak usoudí, že spánek nemá žádnou výhodu. Během spánku je odejmuto vědomí a celkově se zvýší vibrace lidského těla. Je to nejdůležitější věc, která se děje ve spánku.

Esther miluje spánek, protože odstraňuje jakýkoliv odpor a zvyšuje vibrace. Když si zvyknete, že se vědomě rozhodnete, že se chcete cítit lépe, potom spánek představuje dobrý nápad, protože na mnoha úrovních vaší bytosti se během spánku zvyšují vibrace.

Je mnoho lidí, kteří se nezajímají o spánek, protože si myslí, že je to ztráta času. Když si někdo myslí, že cokoliv je ztráta čehokoliv, tak se na to dívají z bodu pohledu nevýhody, že?

Když porozumíte, že neexistuje nedostatek v životě, tak se vše vyjasní. Řekli bychom: „Jestli si užíváte váš spánek, tak si ho užijte. Jestli se cítíte vinni, že jste spali, doslova rušíte výhodu, kterou spánek poskytuje – výhodu, se kterou můžete začít.“

Chtěli bychom, aby hledali výhody ve všem, co děláte. Spánek je dobrá věc, Na spánek nepotřebujete tolik času, kolik si většina z vás myslí.

Největší výhodou spánek je poskytnutí opětovného sladění. Neřekli bychom, že jedna činnost je cennější než drhá, že bdělý stav je lepší než spánek.

Uznáváme, že jste přišli na tento svět, abyste byli zaměření na realitu. Když jste v bdělém stavu, jste v pohotovosti, rozhodujete se a chcete se cítit dobře a hledáte způsoby, jak se cítit dobře a hledáte způsoby, jak se cítit dobře. Je to nejlepší fyzická zkušenost.

Když proplouváme skrze vaše fyzické tělo, netrávíme mnoho času zaměření na někoho, kdo spí. Dáváme přednost těm, kdo jsou bdělí, protože je to větší zábava a protože je tu větší možnost expanze. Myslíme si, že pokud jste více v souladu, potřebujete i méně spánku a budete po něm i méně toužit.

Host: Děkuji

S respektem ke všem vědomým a záměrným Tvůrcům své reality přeložil Radim

www.previbruj.eu

Přeloženo a zveřejněno na previbruj.eu. Sdílení překladu povoluji v neupravené a nezkrácené formě spolu s touto poznámkou.

Komentáře