Převibruj...

... a o všechno ostatní se už Vesmír postará sám.

Převibruj.eu - Zákon přitažlivost s Abraham-Hicks

Abraham Hicks: Kontrast je důležitá část v procesu rozhodování

hhhhhhhhhhh

Host: Dobrý den. Miluji vás od roku 2016.

Abraham: Milujeme vás déle.. (smích)

Host: Děkuji. Cítím se tu příjemně. Chci omluvit o tématu, které se mnou rezonuje. Obvykle, když se odvíjí nějaká situace, oceňujete kontrast, ve kterém se nacházíte. Ocenil bych, kdybyste mluvili o důvodech, proč je to tak důležité, protože, když se cítím být obklopen kontrastem, necítím se dobře.

Abraham: Je to stejně jednoduché, jako když řekneme: „Když víte, co nechcete, tak zároveň víte, co chcete.“ Jako když o kontrastu přemýšlíte jako o volbách a potom až pociťujete pocity.

wp2

Tohle jsme právě teď začali dělat se svou kamarádkou, protože ona se nedokázala uklidnit, aby se dostala do režimu umožnění toho, co obsahuje její vortex. Soustředila se na pocit nedostatku svého přání, a proto ji její přání smetlo od svého přání k nedostatku, který si přitáhla.

Je to právě tak. „Když víte, co nechcete, máte jasnější představu, co chcete.“ Když se podíváte kamkoliv okolo vás i okolo kteréhokoliv člověka, existuje tady i tam kontrast mnoha věcí. Bez kontrastu nemůžete dokonce ani vidět. Bez kontrastu světla a tmy nemůžete dokonce ani vašima očima zaostřit. Bez kontrastu zvuku nemůžete ani říci, co je harmonie. Bez rozeznání nesouladu ani nemůžete říci, co je soulad. Kontrast je důležitá část v procesu rozhodování.

Host: Je to krásné.

Abraham: Ano.

wp1

S respektem ke všem vědomým Tvůrcům reality přeložil: Radim

www.previbruj.eu

Přeloženo a zveřejněno na previbruj.eu. Sdílení překladu povoluji v neupravené a nezkrácené formě spolu s touto poznámkou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *