Převibruj...

... a o všechno ostatní se už Vesmír postará sám.

Převibruj.eu - Zákon přitažlivost s Abraham-Hicks

Abraham Hicks: Má umění umožnit vliv na moje zdraví?

Jerry: Abrahame, rád bych se zeptal na to, čemu říkáme každodenní život, a pokud můžete, řekněte mi něco o tom, jak chápete umění umožnit aplikované na běžné podmínky. Nejdřív by mě zajímalo zajištění zdravotního stavu. Vybavuji si, že jsem v dětství trpěl mnoho let dlouhou nemocí. Pak jsem dosáhl životní etapy, kdy jsem se chtěl uzdravit, a od té doby jsem byl naprosto zdravý. Jak se uplatní umění umožnit v těchto situacích?

Abraham: Když se rozhodnete, co si přejete, splníte polovinu rovnice záměrného tvoření. Věnoval jsi svému záměru myšlenku podpořenou emocí, což představuje přání. Na druhé straně záměrného tvoření je umožnění neboli očekávání… Proto říkáte: Přeji si a umožňuji, tedy se stane, velmi rychle vytvoříte vše,cokoliv si přejete. Doslova si umožňujete to dostat, aniž  byste tomu bránili, odháněli to jinými myšlenkami.

Už jste od nás slyšeli, že když se ve stavu umožňování, necítíte negativní emoce. Stav umožnění je od negace osvobozený, tudíž když si stanovíte záměr a cítíte kvůli němu pouze pozitivní emoce, pak jste ve stavu umožňování. A pak se vám to splní.

Zvolíte-li zdraví místo nemoci, musíte myslet na zdraví. Když vás něco bolí, je snazší myslet na nemoc než na zdraví, proto potřebujete touhu, soustředění a vůli, abyste se dívali za to, co se nyní děje. Představou lepšího zdravotního stavu v budoucnosti nebo vzpomínáním na dobu, kdy jsme byli zdraví, se vaše myšlenky budou shodovat s vaší touhou a vy umožníte zlepšení zdravotních podmínek. Klíčem je výběr myšlenek, při kterých se cítíte lépe

(z knihy Esther a Jerry Hicks – Zákon přitažlivosti, str.123-124)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *