Převibruj...

... a o všechno ostatní se už Vesmír postará sám.

Převibruj.eu - Zákon přitažlivost s Abraham-Hicks

Abraham Hicks: Oceňování je můj konečný dar. Cítím to!

Chceme definovat víru jako všeobecné zobecnění, že znáte svůj potentiál a laskavost a to stačí. Pak se můžete dostat tam, kde se vše zaplní detaily.

Oceňování je můj konečný klíč. Zpomalte. 😉

Nepotřebuji vědět hlavně v začátku vše do detailu. Přiznávám hodnotu ve všem, čím jsem. Přišel/a jsem sem z nějakého důvodu a cenou, a svoji cenu hledám na své cestě už nějakou dobu, tak jak svou cestou jdu.

Kontrast mi pomáhá definovat, kdo vlastně jsem.

Miluji to, kým jsem se stal/a.

Kontrast mě blíže určil a vím, že tu existuje více než to, co bylo určeno, než jsem zjistil/a, jak si to umožnit. Nemohu se dočkat, abych objevil/a, jak si umožnit naplno to, kým jsem. Když přemýšlím o tom, že bych se stále více. Někdy přiznám, že nejsem celistvý/á nebo že nejsem naplněný/á a existuje zde nedostatek vibrace, že si něco zasloužím, která by mi sloužila.

Oceňuji emocionální vedení, když tohle cítím, protože cítím prázdný pocit, kdykoliv se pokouším o zlepšení. Cítím, že je tu něco v poznání, že snaha o zlepšení není nutná, protože evoluce a zlepšení je ve vesmíru nejpřirozenější vývoj přírody. Vidím, že expanduji. Cítím, že je tu něco v poznání, že snaha o zlepšení není nutná, protože evoluce a zlepšení je nejpřirozenější vývoj přírody. Nepotřebuji se zlepšovat nebo expandovat, protože tomu nemůžu zabránit.

Takže teď začínám zjišťovat, že moje celá práce byla v rozpoznání toho, že jsem už dávno expandoval/a. Teď pracuji na umožnění si, aby tato expanze mi byla odkryta více a více způsoby. Teď a tady hledám pro sebe cestu. Cesta tady a teď pro mě na tomto stupni porozumění a místě evoluce a posunu, který jsem vložil do vortexu, a porozumění, kdo jsem, a na tomto emocionálním základě, který cítím. Teď chápu, že oceňování je můj konečný klíč.

Oceňování je můj konečný cíl nejen pro objevení celistvosti, kterou jsem, a také v udržení toho, kým jsem a také v povznesení jediným způsobem, které ostatní lidi mohu učit, což je síla mého vnitřního příkladu.

Zjistil/a jsem, že jestli je oceňování klíč a že je kolem mě tolik věcí, které mohu ocenit a že jestli jsem učitel své vnitřní bytosti a také že chci pozvednout ostatní, rozhodnutí, že kamkkoliv a kdekoliv půjdu a cokoliv uvidím a cokoliv, co udělám, ať už se týká mě nebo kohokoliv ostatního, nebude to jistě nejlehčí věc, kterou jsem udělal/a, ale bude to určitě neprogresivnější věc, kterou jste udělal/a, nejproduktivnějšší věc, kterou jsem udělal/a, nejefektivnější věc, kterou jste kdy udělal/a.

Jak je vůbec možné, že nejjednodušší věc, kterou pro sebe mohu udělat, je i ta nejproduktivnější věc?

Konečně rozumím, že neexistuje nic, za co bych platil/a. Jedná se o lehkost. Je tak osvěžující nalézat se tam venku na náběžné hraně sebeuvědomění, vědět kdo jsem, znát pocit, kdo jsem a plnost toho, kdo jsem, v tento moment sdílejíce to s ostatními, kteří to také cítí. Oceňování není to pravé grandiózní slovo, které by popsalo naplněnost toho, co cítím. Teď si začínám uvědomovat, že oceňování v jeho slovní podobě je slovo, která vlastně nehraje roli, je to pocit, který jsem cítil uvnitř, který jsem cítil dlouhou dobu. Nemůžu také dost dobře oddělit nebo rozlišit lásku ve své nejčistší podobě a oceňování ve své nejčistší podobě a pocit hodnoty ve své nejčistší podobě a jasnost ve své nejčistší podobě a svěžesti ve své nejčistší podobě a vášně ve své nejčistší podobě. (potlesk a smích)

Zbožnuji být napojen na Zdroj a umožňuji si být tím, kým opravdu jsem v přítomném okmažiku jako výhodu, kterou mi to nabízí, a výhodu, kterou to dává každému, kdo se na mě podívá. (smích)

(potlesk) Miluji tuto životní zkušenost a miluji Zdroj energie, ze kterého jsem vzešel/a. Miluji to, že zdroj si je mě vědom a je přítomen se mnou na náběžné hraně.

Miluji, že k němu mám přístup.

Miluji, to, že můžu, a to v každém časovém okamžiku v paralelním přítomném okamžiku, vidět svůj svět očima Zdroje.

Rozumím, že oceňování v nejčistší podobě je o tom, abych se dostal do místa, kde se Zdroj dívá skrze mě na něco nebo někoho. Přiznávám, že mám hodnotu ve všem, čím jsem. Přišel jsem sem z nějakého důvodu a hodnoty. Nějakou dobu hledám svoji hodnotu na cestě, po které kráčím.

Kontrast mi pomohl zjisti, kým jsem. Teď začínám chápat, že oceňování v jeho nejčistší podobě je vlastně to, že jsem se dostal/a do vibračního místa, kde se Zdroj dívá skrze mě na něco nebo někoho.

Existuje zde pro Vás velké množství lásky. My vždy zůstaneme stejně jako vy ve Vortexu. (potlesk)

S respektem ke všem vědomým a záměrným Tvůrcům své reality přeložil Radim

www.previbruj.eu

Přeloženo a zveřejněno na previbruj.eu. Sdílení překladu povoluji v neupravené a nezkrácené formě spolu s touto poznámkou.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *