Převibruj...

... a o všechno ostatní se už Vesmír postará sám.

Převibruj.eu - Zákon přitažlivost s Abraham-Hicks

Abraham Hicks: Potřebujete peníze? Nebudete je mít!

Jerry: Abrahame, jedno z mnoha mých nesrovnalostí, jak jsem pracoval s lidmi na jejich větším finančním úspěchu, bylo to, že ti, kdo potřebovali peníze nejvíce, měli daleko menší úspěch, když jsem je to učil, zatímco ti, co je potřebovali nejméně, měli s mým programem největší úspěch. Zdálo se mi to v rozporu s jejich potřebami. Přišlo mi, že ti, co je potřebují nejvíce, se budou snažit získat je více a potom uspějí.

Abraham: Každý, kdo je na místě nedostatku, nezáleží na tom, jak moc akce nabízí, přitahuje nedostatek. Jinými slovy jsou to pocity, které vyváží všechny jeho činy. Všechny činnosti, které jsou prováděny z místa nedostatku, jsou vždy kontraproduktivní. Činy lidí, kteří necítí potřebu peněz, jsou produktivní.

Vaše zkušenost byla absolutní soulad se Zákonem přitažlivosti jako každá životní zkušenost. Neexistuje útržkovitá zkušenost nikde ve Vesmíru, která by byla v rozporu s obsahem toho, co vám povídáme.

dddd

Jerry: Také jsem si všiml, že ti, kdo nedosáhli úspěchu, neusilovali o něj nebo ani nechtěli moc slyšet o dosažení jakéhokoliv úspěchu, byli ti, komu bylo vštěpováno, že peníze jsou dílem ďábla a je nemorální je mít. Nejlepší věc pro ně bylo zůstat tam, kde jsou, dokonce i když měli nenaplněný život.

Abraham: Důvod, proč mnoho lidí je na místě, kde říkají, že nemají žádné přání, je ten, že stále, stále a stále žádali. Neporozuměli tomu, že jeden předmět jsou vlastně předměty dva: to, co chtějí, a to, co nechtějí; oni se více zaměřovali na nedostatek svého přání než na jeho dostatek a potom pokračovali v přitahování nedostatku svého přání a byli tím dále znechucení…

Když někdo spojuje své přání s nedostatkem nebo nedostatečnou přítomností předmětu svého přání tak moc, že potom je přání nepříjemná zkušenost, potom řekne, že dál si už nechce přát nic. „Kdykoliv něco chci, potom se dostanu na místo nepohodlí, takže je pro mě jednodušší vůbec předně nic nechtít.“

 

S respektem ke všem vědomým a záměrným Tvůrcům své reality přeložil Radim

www.previbruj.eu

Přeloženo a zveřejněno na previbruj.eu. Sdílení překladu povoluji v neupravené a nezkrácené formě spolu s touto poznámkou.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *