Převibruj...

... a o všechno ostatní se už Vesmír postará sám.

Převibruj.eu - Zákon přitažlivost s Abraham-Hicks

Abraham Hicks: Proveďte to za hodiny, nikoliv za dny

Abraham: A teď cítíte, jak ignorujeme vše, co je, protože v tomto čistém prostoru si píšete, představujete, jak by to všechno mělo být. A to je věc, kterou bychom smazali, kdybychom mohli, ale my nechceme, protože chceme, abyste na to přišli sami. Myslím, že jediná věc, kterou bychom s vámi sdíleli, je ta, že teď jste svěží a mladí, protože Vesmír na vaše vibrace právě teď odpovídá.

Vesmíru nezáleží na tom, kde jste byli. Vesmíru nezáleží na tom, proč něco chcete a co chcete. Vesmír vám nebrání v žádném přání z minulosti nebo umožnění. Vesmír odpovídá na přání z přítomnosti. Kdyby přání ve Vaší přítomnosti byla čistá a nezatížená výmluvami, proč nejste těmi, kterými chcete být, byly by Vaše vibrace čisté a přinášely by vám hned výsledky. Netrvalo by to roky nebo dny, manifestace by byla stálá.

Vyšli byste ven a všechno, na co byste se podívali, by bylo vaše. Zvedli byste telefon a někdo by vám oznámil, že jste vyhrál v loterii nebo byste odpovídali na mail a byla by v něm všechna hojnost, kterou jste kdy chtěli. Neexistuje nic, co by vám bránilo od vašich přání, než vaše záměrné pozorování toho, co právě je.

Kdybychom mluvili o moci vašeho přítomného teď a tady, zapnuli byste rádio a řekli byste mu: „Dnes ráno jsem slyšel písničku a chci ji slyšet znova! Vím, že jsi uvnitř. Tak pojď a zahraj mi ji. Slyšel jsem ji.
Vím, že jsi uvnitř.“

Protože Vy víte, že to není nádoba, ale vyzařující a přijímací zařízení. Víte, že by rádio zahrálo Vaši písničku, kdyby byl v souladu s Vaší písničkou.  Vy jste stejní, jste mladí ve Vesmíru. Nemusíte nic ospravedlňovat. Vše, co musíte udělat, je přát si čistě a nebýt takovým jako vaše čistá přání.

Jenom nastavte svůj signál čistě, ale musíte se cvičit, abyste nastavili čistý signál. O tomhle je celý seminář. Je to o cvičení čistoty signálu.
Ale Vy to víte, když ladíte svoje rádio na oblíbenou stanici. Víte, když jste našli ten pravý signál. Slyšíte rušivý zvuk: „Chrrrrr…“ A pak slyšíte vaši radiovou stanici a signál se vyjasní.

Neexistují otázky, kdy jste v souladu a kdy jste trochu mimo soulad. Vaše emoce jsou právě stejný typ indikátoru vašeho souladu. Můžete pociťovat radost ze souladu a také nepříjemné pocity v nesouladu. Můžete také cítit hněv, což je indikátor nesouladu. Můžete cítit štěstí,  což je indikátor souladu. Vše, co tedy musíte udělat, je vést svoje myšlenky na základě svých pocitů, ne na základě cizích názorů, která myšlenka je dobrá a která nikoliv.

Takže nejdůležitější věcí je, že se sladíte se svými přáními. Když se sladíte se svými přáními, cítíte se báječně.
Host: Takto se cítím i já při představě, že se cítím báječně.

S respektem ke všem vědomým a záměrným Tvůrcům své reality přeložil Radim

www.previbruj.eu

Přeloženo a zveřejněno na previbruj.eu. Sdílení překladu povoluji v neupravené a nezkrácené formě spolu s touto poznámkou.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *