Převibruj...

... a o všechno ostatní se už Vesmír postará sám.

Převibruj.eu - Zákon přitažlivost s Abraham-Hicks

Abraham Hicks: Uvědomte si sílu svého přesného záměru kdykoliv během dne

*****

Pokud prožíváte určitý fyzický stav, který poutá vaši pozornost, promítáte jej díky své pozornosti ke svému současnému stavu do svého budoucího života. Ale soustředěním se na odlišný budoucí život aktivujete odlišný život a promítáním změněného života do budoucnosti necháváte současný stav za sebou.

*****

Budoucnost si vlastně připravujete neustále, aniž byste o tom věděli. Neustále promítáte svá očekávání do budoucího života a proces segmentového záměru vám pomůže uvědomit si, co promítáte – a pomůže vám získat moc nad svými budoucímu segmenty.

*****

Do nového segmentu vstupujete pokaždé, když se mění vaše záměry. Když myjete nádobí a zazvoní telefon, vstupujete do nového segmentu. Když nasednete do auta, vstupujete do nového segmentu. Když někdo jiný vejde do místnosti, vstupujete do nového segmentu. Pokud věnujete čas tomu, abyste začali s myšlenkou očekávání ještě předtím, než se do nového segmentu dostanete, budete schopni nastavit charakter segmentu konkrétněji, než kdybyste do segmentu vstoupili a pouze začali pozorovat skutečnost.

*****

Někteří mohou považovat za účinnější a efektivnější nosit s sebou malý sešit, fyzicky se zastavit a identifikovat segment a zároveň zapsat do sešitu seznam záměrů – protože zatímco píšete, nacházíte se v nejsilnějším bodě srozumitelnosti a nejsilnějším bodě soustředění – a tak na začátku záměrného segmentového zvažování pro vás může být sešit velkým a cenným pomocníkem.

*****

Pokud si najednou přejete hodně věcí, přispívá to k chaosu. Ale když se soustředíte pouze na detaily toho, co si přejete v každém konkrétním okamžiku, vnášíte do tvorby přehlednost a sílu – a tak i rychlost. V tom spočívá význam segmentových záměrů, zastavit se při vstupu do nového segmentu a urči, co si přejete nejvíce, abyste se na to mohli zaměřit. ( a tím na to soustředit sílu). Segmentové záměry vás postaví do pozice záměrného, magnetického přitahovače neboli tvůrce v každém segmentu během celého dne.

*****

Doporučujeme vám používat proces segmentových záměr, když se cítíte dobře. Pokud se v daném okamžiku cítíte špatně, dělejte něco jiného, abyste zlepšili svou současnou náladu a úhel přitažlivosti. A potom, jakmile se budete cítit lépe, se k mocnému procesu segmentových záměrů můžete vrátit.

*****

Hodnota procesu segmentových záměrů spočívá v tom, že vás přiměje mnohokrát za den se zastavit a říci si: „V této části mého života si přeji toto. Přeji si to a očekávám to.“ A když tato  mocná slova vyslovíte, stanete se tím, koho nazýváme výběrovým sítem – přitahujete do svého života to, co si přejete.

*****

Když budete během dne používat segmentové záměry, ucítíte sílu a hybnost své soustavy záměrů, zjistíte, že se cítíte nádherně nepřemožitelně, budete mít pocit, že neexistuje nic, čím nemůžete být, co nemůžete dělat nebo mít. Uvidíte, že v každém okamžiku máte moc nad svým životem.

*****

Shrnutí

  1. Uvědomit si moment, když vstupujete do nového segmentu.
  2. Napsat si název segmentu
  3. Zapsat si detaily segmentu:
    1. Co očekávám:.………………………………………………….
    2. Chci se cítit:………………………………………………………
    3. Chci dokázat:…………………………………………………….

*****

(převzato z knihy Esther a Jerry Hicks: Urči a definuj své přání a touhy)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *