Převibruj...

... a o všechno ostatní se už Vesmír postará sám.

Převibruj.eu - Zákon přitažlivost s Abraham-Hicks

Abraham Hicks: Uvolněte se! Snažíte se příliš moc.

Host: Dobře. Pracuji trochu více s procesy a velmi často se mi snadno nedaří vklouznot do procesu a pamatuji si, že když jsem trochu více pracoval s procesem pojmenovaným „Nový začátek“, kde Abraham navrhoval první minutu pracovat na „bytí“, sedm minut na „vlastnění“ A sedm minut na „provádění“. Potom za 40 dní by se věci měli dát do souladu. Když jsem pracoval na „bytí“, cítil jsem se velmi dobřže. U „vlastnění“, tam pokud si dobře pamatuji, tak Abraham navrhoval, že bychom se měli věnovat také pocitům. Cítím se také dobře. Sedm minut jsem měl strávit na „provádění“. Nemohl jsem najít sedm minut, které bych strávil psaním o „provádění“. Pracoval jsem tedy pohodlně na tom, abych našel lepší pocity a o způsobu, kterým jsem o věcech přemýšlel. „Vlastnění“ mě tam také může dostat.

Abraham: Ještě než budete mluvit dále, rádi bychom mluvili o tom, o čem jste chtěl mluvit, než jste usedl do židle. Chtěli jsme mluvit o rozdílu, který spočívá v „bytí“ a „dělání“ nebo o „soustředění na vibrace“ a „soustředění na akci a chování.“ Takže když mluvíte v mezích akce nebo chování, nesnažíme se vás odradit od akce. Akce je jedním z nejdelikátnějších aspektů, když jste fyzicky soustředění. Chceme abyste našli akci v souladu, ne však abyste našli akci kompenzovanou skrze nesoulad.

Většina lidí směřuje ke svým vibracím, nesměřuje k příběhu, nezavírají mezeru, nejsou si vědomi, co provádějí vibračně a používají akci k tomu, aby věci opravili. Není pak žádné překvapení, že jsou vyčerpaní, unavení a neefektivní. Když se staráte o to, jakými chcete být nebo jak se cítit na prvním místě, a potom až přemýšlíte o tom, co chcete mít a co s tím uděláte, často to způsobí soulad a akce se stane částí vašeho života a jako bonus budete jinými slovy obohaceni.

Když jste připojení ke Zdroji a necháte energii proudit a pak se zúčastníte akce, jako například sex nebo jezení nebo interviewu v intelektuální diskuzi, je to ve skutečnosti příjemné. O mnoho více, než by bylo, kdybyste směřovali zprvu k souladu. Akce je úžasná činnost.

Nemocnice jsou naplněny lidmi, kteří se pokoušejí vykonávat akci, aby vykompenzovali nepříjemné myšlenky. Je to jak strkat jehlu skrze látku, aniž by v ní byla síla. (smích)

Host: Hmmm.

Abraham: Dobře. Takže co teď?

Host: Takže teď hádám, je tu něco podobného, co jste zmínili včera v souvislosti s ženou, která má nadváhu. Mohla by nejprve strávit mnoho času vychutnáváním si svého jídla ve své mysli ve svém přístupu před tím, než by se dostala k jídlu jako takovému a byl by to určitě úžasný způsob, jak jíst jídlo.

Abraham: Zaprvé pracujte na svých vibracích a pak na akci. Pusťe se do akce, až když k vám přijde inspirace. A přesto, fyzická aktivita, protože souladu bylo dosaženo jako první.

Host: Hmm, hmm. Ok. Dobře. Někdy se to stává jen mně. Mám rád, když ráno pracuji s procesy. Budu na něm pracovat…. pomáhají mi dva nebo více proceesů, jenž provádím ve své mysli při zavřených očí. Skoro jako nepříliš tichá meditace, protože v mysli probíhají aktivní procesy. Cítím se, že často nebo přinejmenším nejčastěji tíhnu k lepším pocitům a chci otevřít oči, protože cítím odpor dokonce jako například každodenní život. Zdá se mi, že se u mě vyskytuje nějaký druh odporu. Exituje nějaký způsob, jak se na něj podívat zpětně? Je nutná určitá míra odporu v běžném životě, kterou můžete zařadit do stupnice přímo nahoru?

Abraham: Ve vašem následujícím výrok je energie odporu, „přání jsou tím potvrzena.“ Je to důvod, proč jste se rozhodl přijít k nám dopředu a být fyzický, protože jste chtěl mít výhodu kontrastu, který vás bude párovat s expanzí. Jakmile jste expandoval, tak potom…. opravdu zde bude existovat malá míra odporu mezi tím, co vám život způsobil a tím, co jste schopen dohnat.

Ale chceme vám říct, že si myslíme, že se snažíte přiliš moc v tomhle všem. Chcem po vás, abyste se uvolnil a netlačte na pilu. Už mnoha lidem jsme říkali a my vám ji opět plně zopakujeme, že existují čtyři kroky celého procesu. O krok č.1 je postaráno. O krok č.2 je také postaráno; Zdroj odpovídá. Krok č.3 je vaše práce, což znamená: „Uklidněte se!“ (smích) Krok č.4: „netlačte na pilu“.

Nemohli bychom napsat knihu, ve které se bude psát: „tohle je ta pravá cesta pro všechny!“ Z místa, kde se nacházíte, se pokuste sáhnout po něčem, při čem se cítíte lépe. Nepříklad řeknete něco jako: „Daří se mi dobře, ale může se mi dařit ještě lépe.“ trochu po proudu.

„Daří se mi docela dobře.“ více po proudu.

„Daří se mi dobře a vždy tomu rozumím více.“ více po proudu.

„Daří se mi docela dobře, vlastně když dělám to, co mě baví. Daří se mi docela dobře.“ více po proudu.

„Jsem většinu času dychtivý, abych zjistil, o co se jedná.“ více pro proudu.

„Dělám to, co cítím, že je v dané chvíli třeba.“ ještě více po proudu.

„Mám rád, když jsem plný elánu.“ ještě více po proudu.

„Jde to stále jednodušeji a jednodušeji.“ ještě víc po proudu.

„Nejsem si jistý, zda dobře medituji.“ více proti proudu.

„Dělám vše dobře a teď zjistím, jak to dobře dělat.“ více po proudu. 

„Miluji procesy, které nám dal Abrahám.“ více po proudu.

„Existuje příliš mnoho procesů, které nám dal Abraham.“ proti proudu (smích).

„Nejsem si jistý, zda proces provádím správně.“ více proti proudu.

„Tento proces mi velmi pomáhá.“ více po proudu.

„Mám rád tento proces ze všeho nejvíce.“ více po proudu.

„Nemám tušení, proč nám nabídl tento proces.“ více proti proudu. (smích)

„Tento proces je pravděpodobně užitečný jen pro některé.“ více po proudu.

„Rád si vybírám ty procesy, které jsou pro mě nejlepší. “ více po proudu.

„Cítím se dobře, když si mám z čeho vybírat.“ více po proudu.

„Zjišťuji, že neexistují dobré a špatné způsoby, jak věci provádět.“ více po proudu.

„Zjišťuji, že moje starost je ztišit se do souladu.“ více po proudu.

„Začínám cítit, že Zdroj uvnitř mě ví o mně a volá mě.“ více po proudu.

„Uvědomuji si, jak se do toho dostat.“ více po proudu.

„Cítím, kdy se kloním jedním směrem a kdy druhým.“

Tohle je velmi dobré.

„Dostal jsem se do vědomého uvědomění svého navigačního systému. Vlastně to můžu říci. Užvívám si zodpovědnosti. Užívám si uvědomění toho, jak se tak můžu cítit. Je to velká zábava. Začínám tomu rozumět. Nemůžu se mýlit, protože nikdy nejsem hotov. Kdekoliv se nacházím, se mohu pohybovat po proudu. Můžu sám sebe přinutit se cítit lépe nebo taky ne. Je to všechno na mně. Daří se mi dost dobře. Jsem rád, že jsem si to přitáhl. Jsem rád, že vím to, co vím. Vím, že to ke mě přijde mnoha cestami. Všechno okolo mě se aktualizuje, aby mi ukázalo, jaká je moje vibrace. Mám všechny tyto rozkošné ukazatele, rozkošné ukazatele, emociální ukazatele, ukazatele zhmotnění. Daří se mi opravdu dobře. Miluji žít svůj život. Jsem rád, že jsem přišel. Jsem rád, že se nacházím v tomto prostředí. Jsem rád za pestrost. Mám rád, když sbírám a vybírám si. Jsem rád za svoje vyladění. Jsem rád za to, kdo jsem. Mám rád nápady, které přichází. Mám rád to, co přišlo. Jsem šťastný tam, kde jsem. Jsem netrpělivý a těším, co přijde. Jsem šťastný tam, kde jsem. Jsem natěšený na to, co přijde. Jsem netrpělivý a těším, co přijde. Jsem šťastný tam, kde jsem. Jsem netrpělivý a těším, co přijde. Jsem šťastný tam, kde jsem. Je to perfektní.“

Host: Děkuji vám.

Abraham: Jsme vděční.

.

S respektem ke všem vědomým a záměrným Tvůrcům své reality přeložil Radim

www.previbruj.eu

Přeloženo a zveřejněno na previbruj.eu. Sdílení překladu povoluji v neupravené a nezkrácené formě spolu s touto poznámkou.

Komentáře