Převibruj...

... a o všechno ostatní se už Vesmír postará sám.

Převibruj.eu - Zákon přitažlivost s Abraham-Hicks

Abraham Hicks: Vortex je pocitový stav

 

Abraham: Vortex je emocionální stav bytí. Není to místo vlastnictví. Jinými slovy je to emocionální stav bytí. Je to vaše nynější odpověď na život. Je to spojení mezi tebou a jím. Je to vibrační stav. Je to emoční stav. Není to místo. Není to věc. Není to vztah mezi vámi a ostatními. Je vztah se sebou samým. Je to stav bytí.

Musíme vám řici, že pokud se dostanete dlouhodobě a emočně       do emočního stavu (vortexu) do vibračního stavu, kde se cítíte celiství, jasní a v souladu s tím, kým doopravddy jste, neexistuje zde nepřítomnost vyplnění vašich tužeb. Jinými slovy důvod, proč potřebujete vortex, je to, že se budete cítit takto. Když se cítíte takto, tento vztah přestane představovat problém. To mnohým lidem podráží nohy. Nechcou, aby pro ně vztah přestavoval problém.       Ne, nechcou.

Chcete, aby nepřítomnost vztahu nepředstavoval problém, protože chcete dosáhnout emocionálního stavu blaženosti bez ohledu na věci probíhající okolo. Když toho dlouhodobě dosáhnete, manifestace vašich přání vám bude pomalu padat do klína. Je to doba, když vaše skutečná životní zkušenost napodobuje nebo kopíruje emoční zkušenost. Kdyyž si neuděláte pořádek v těchto dvou věcech… Myslíte si, že vortex je místo, kde… kde… a … Víme, vyřkli jsme tato slova. Řekli jsme: „Dostaňte se do vortexu, kde existuje vše, co chcete.“ Chceme to objasnit tak, že řekneme: „Dostaňte se do vortexu, kde váš pocitový stav bytí je jeden z těchto: pocit vlastní hodnoty, sebedůvěra, důvěra, celistvost, jistota, stálost, dedukce a vášeň a kdy to je zvyklost vašich myšlenek, způsob jakým přemýšlíte. Potom ve fyzickém světě, kde žijete, všechna uskutečnění, které se zkopírují ve vibrační dokončení, jenž k vám přicházejí.

Takže co se stane? Dostanete se do vortexu, zaskórujete a potom víte, co cítíte. Takže se dostanete do vortexu, nastavíte svoje emoce, zaskórujete a pak se tak přestanete cítit. Na čem s vámi chceme spolupracovat, abyste to už nikdy nedělali, je skórovat. Opravdu po vás chceme, aby mnoho z vás odolalo tomu, aby vortex a emoční stav, který ve vortexu pociťujete, byl pro teď všechno! Pro teď všechno! Vyžaduje to právě tolik, abyste se cítili takto! Je to jako když někdo bydlí v pronajatém domě a běduje nad věcmi, které nevlastní. My říkáme: „Ale podívejte se! Nikdo ostatní se neponese s nákupem do lednice. (smích) Nikdo další se nebude snažit zaparkovat auto v garáži. (smích) Nikdo s nebude snažit dostat se na zahradu a posekat ji.“ Může to být dobrá věc.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *