Převibruj...

... a o všechno ostatní se už Vesmír postará sám.

Převibruj.eu - Zákon přitažlivost s Abraham-Hicks

Abraham Hicks: Zkuste to na týden a dívejte se, co se bude dít!

Host: Takže to bude o těle, jídle a složkách stravy a tak podobně. Tak, odkud já pocházím – ze severozápadu USA – je mnoho lidí částečně soustředěni na složky jídla, jak mi to připadá.

Abraham: Většina lidí jsou velmi podmínečně soustředěni ve vztahu k předmětům!

Host: Ano. Ano. Souhlasím.

Abraham: A většina lidí je velmi zmatená v dalších ohledech.

Host: Ano.

Abraham: Avšak když chceme hovořit o tomhle tématu, musíme nejprve obecně mluvit o naváděcím systému. Někdo má raději, když bude mít někoho, kdo mu bude říkat, co má dělat, než aby dostal svoji inspiraci, až by měl pevný pocit svého vlastního vedení.

Host: Ano, to je ta otázka. Jak najdeme ten pocit, kdy jsme na pevné půdě a jsme si jistí svým vlastním vedením v přítomném okamžiku? Minulý měsíc jsem se mému tělu vzdálila a začala jsem poslouchat, co ostatní lidé říkají.

Abraham: To by byla další věc, kterou bychom řekli. „Nemluvte s jinými lidmi.“

Host: Ano.

Abraham: Protože jak mluvíte s ostatními lidmi, neposloucháte svůj systém vedení. Často když mluvíte s ostatními lidmi, oni chtějí slyšet to, co oni rádi slyší. To, co oni slyší, je potom platné pouze pro ně. Neplatí to pro Vás. A pak se rozbíhají debaty, co je dobrá cesta. Všechno se rozbije a každý je frustrovaný a potřebuje udělat tu nejhorší věc, o které přemýšlí. (smích)

Host: Ano. To je tak pravdivé.

Abraham: Protože to odpovídá vibracím, které cítí.

Host: Ano.

Abraham: Ano.

Host: Moje otázka se týká toho, co jsem poslouchala minulý rok. Dozvěděla jsem se tolik fascinujících věcí, jak naše tělo funguje a dělá to na výbornou a také jak robustní je buněčný systém. Pamatuji si, jak Deepak Chopra říkal ve své první knize Kvantové zdraví a už je to velmi dávno, že naše těla a imunitní systém je tak skvěle navržen, že bychom museli mít porouchaných 20 věcí dohromady a v ten stejný čas, dokonce abyste se běžně nachladili.

Abraham: Ano.

Host: Ukazuje to na odpor.

Abraham: Když rozumíte dokonalosti vaši miliard buněk a jejich vztah ke Zdroji energie, tak vás to nutí stát mimo jejich cestu, protože ony vědí, co dělají. Jak hledáte více a více věcí, proč byste se měli cítit lépe a které souvisí s dalšími tématy, ne jen s jedním, potom dostanete inspiraci!

Host:  Ano. Mám ráda, jak se dozvídám více a více o funkcích našeho těla a jak vynikající jsou. Doposud jsem se setkávala s lidmi hovořící o tom a pak o tom a pak špatných věcech, které se následkem předchozího staly.

Abraham: S kýmkoliv mluvíte o jakémkoliv tématu, řekněme o tomto tématu. Musíte nejprve vzít v úvahu, jak moc jsou v souladu, protože když jsou běžně v souladu, musí povědět, co musí povědět, pokud nejsou v souladu, nejsou pro vás dobrým zdrojem informací k žádnému tématu. Tohle je velmi dobrý rozhovor jako příkladu tématu podmíněnosti při srovnání s nepodmíněností. Podmínky řekněme jsou: jídlo, které jíme, kolik jíme, jaké kombinace jídla.

Na tyto témata existují nekonečné diskuze po celé vaší planetě. Kdybychom srovnávali kultury mezi sebou, byli byste překvapeni, co jedí a že zůstávají stále zdraví a tak dále. Už jsme o tom mluvili dříve, že mnoho lidí si dělá nepřátele z vlády, kuchyňských robotů, pěstitelů, způsobů, jakým jsou potraviny pěstovány. A co my vám chceme sdělit, je, že jakmile z něčeho nebo někoho uděláte nepřátele, tak si berete velký deštník, který vytváří překážku od systému vedení, která vám bylo nabídnuto.

Buďto máte vnitřní bytost nebo ji nemáte. Který je to případ? (smích)

Buď máte vnitřní vedení, nebo ho nemáte. Který případ to je? Buď máte systém buněčného veden, nebo ho nemáte. Který případ to je? To, co lidem brání být zdravý, není jejich strava, ale jejich způsob myšlení. A není to, co si myslí o svém jídle, ale co si myslí o svých sousedech, své matce, svém bratrovi, o tomhle atd.

Lidé nachází mnoho věcí, proti kterým „bojují“, které je drží v odporu ke svému vnitřnímu systému vedení. Tento odpor brání v komunikaci mezi buňkami a Zdrojem. Buňky žádají, Zdroj dává a impulsy se k vám dostávají, ale protože se potýkáte s nějakým podobným problémem, který není vaše starost, nepřicházejí k vám impulsy.

Potom řeknete: „Dobrá. Tak si přečtu knihu o tom, co bych měl udělat. Ten někdo nezná vibrační vztah mezi vámi a vámi.“(potlesk)

My říkáme: „Existuje na to lepší způsob.“ Takže začněme tím, že si řekneme: „Dělám z komára velblouda.“ Houpačka Hojnosti.

Začněme tím, co říkal Deepak: „V lidském těle jsou miliardy buněk s inteligencí, které vědí, co dělají, a životaschopnost a zdraví fyzického těla je určitě jeden z faktorů, o který bychom se měli zajímat.“

Začněme tím, že se budeme dívat po pozitivních aspektech a také jaké pozitivní emoce cítíme při určitých věcech. Začněme s tím, že dostanete do místa světlých emocí. Pozorujte vaše tělo, jakým způsobem se cítí, když se cítíte v depresi, když se cítíte naplnění životem, když něco oceňujete nebo jste zamilovaní.

Začněte si všímat emočního faktoru, což je také indikátor vibračního stavu. Dostaňte se na úplný základ Tvoření. Přestaňte si všímat myšlenek, které vám říkají, co byste měli dělat na základě názoru někoho dalšího, protože oni nemají ponětí, kdo jste Vy, co chcete a jaké místo zaujímáte ve vztahu k tomu, kde jste a kde chcete být v budoucnu.

Je to jako říkat ostatním: „Hej, mám Vnitřní Bytost, která ví přesně, kde jsem ve vztahu k tomu, kde chci být v budoucnosti s ohledem na všechny aspekty Vesmíru. Rozhodl jsem se to odblokovat, když se budu kvůli tomu hádat. (údiv) Jenom se přestaňte na chvíli hádat. Přestaňte mít na chvíli obavy. Týden stačí.

Hosté: (smích)

Abraham: Začněte volně plout v moři Hojnosti na plavbě Velkoleposti, aby všechny Vaše byly na všech jiných místech, než u Vás. (smích) a pozorujte, co se stane Vašemu fyzickému tělu. Je zde mnoho vědomosti a určitých informacích, které mohou být mírem, který teď hledáte, a nenajdete je, aniž byste byli šťastní.  Nemůžete je najít, když se strachujete. ¨Nemůžete je najít, když vyšilujete. Nemůžete je najít, když se strachujete. Nemůžete je najít, když šílíte. Může to trvat déle. Nemůžete je najít, když se strachujete. Nemůžete je najít, když šílíte.

Rozveselte se a nebuďte na sebe přísní.

S respektem ke všem vědomým a záměrným Tvůrcům své reality přeložil Radim

www.previbruj.eu

Přeloženo a zveřejněno na previbruj.eu. Sdílení překladu povoluji v neupravené a nezkrácené formě spolu s touto poznámkou.

Komentáře