Převibruj...

... a o všechno ostatní se už Vesmír postará sám.

Převibruj.eu - Zákon přitažlivost s Abraham-Hicks

Abraham Hicks: Jednoduchá manifestace při myšlenkách bez odporu

Abraham: Jednoho dne jsme se potkali se ženou. Pokud nás posloucháte delší dobu, tak jste tento příběh slyšeli. My ale chceme, abyste příběh slyšeli znovu. Hovořili jsme s ní po telefonu. Chtěla po nás, abychom jí vyřešili všechny problémy, které měla. Chtěla to po nás hned teď! Měla na nás otázky a odpověď na ně chtěla hned! Otázky byly velmi konkrétní a odpovědi také. Pořádně nechápala, co vlastně od nás chce.

Chtěli jsme ji naučit, jak změnit Bod přitažlivosti, ale ona nechtěla změnit svůj Bod přitažlivosti. Chtěla jenom, aby se změnily výsledky. Nerozuměla vztahu, o co vibračně žádala a co podle toho dostávala. Viděli jsme, že se s ní daleko nedostaneme, tak jsme jí řekli: „Mluvme o modrém skle.“

Ona řekla:“ Proč?“

My jsme řekli: “Protože chceme, abyste mluvila o věci, ke které nemáte rozporuplné vibrace.“

Ona řekla:“ Proč bychom se měli bavit o modrém skle?“

„Protože chceme mluvit o něčem, k čemu nemáte aktivní rozporuplné vibrace.“

„Dobře. Mě ale nezajímá modré sklo.“

„Je to proto, že při myšlenkách na modré sklo nemáte rozporuplné vibrace. Nejsou aktivní, takže ve vás není rozpor. Váš bod přitažlivost je takříkajíc neposkvrněný.“

„Dobře, já nechci mluvit o modrém skle.“

„Tak dobře. Tak mluvme o motýlech.“

„Já nechci mluvit o motýlech. Proč bych měla mluvit o motýlech?“

Protože ve svých vibracích nemáte odpor, co se týče motýlů.“

„Tak mluvme o peří.“

„Já nechci mluvit o peří. Proč bych měla mluvit o peří?“

Protože ve svých vibracích nemáte odpor, co se týče peří.“

Jinými slovy v každém okamžiku mohla být bezpodmínečná. Kdybychom našli téma, při kterém nemá ve svých vibracích naučený odpor, mohla najít čistou vibraci. Mohla udělat… Mohla být ve stavu přijímání, kdyby přestala být zaměřená na věci, které ji držely v odporu k tomu, co chtěla. Chápete to?

Je to, jak kdybyste potřebovali svoji pozornost držet od problému pryč, aniž byste se na něj zaměřovali. Když se na něj zaměříte, tak se ve Vás aktivuje vibrace problému, protože vibrace problému je odlišná od vibrace řešení.

Takže když dokážete najít něco, k čemu nemáte aktivní vibraci odporu jako modré sklo nebo motýli nebo peří, tak se věci změní a vše půjde lépe. Takže jsme jí řekli: „Takže mluvme o těchto věcech.“ … a ona zavěsila. (smích) Ona o nich nechtěla mluvit.

….

Jerry a Esther byli ve městě blízko San Diega a v restauraci Goerge‘s obědvali. Zaparkovali a kráčeli po silnici plné restaurací. Esther ucítila velmi silnou rozvíjející se touhu, která ji vedla do obchodu. Tohle pro Esther není neobvyklé. (smích)

Takové cesty jsou pro ni nachystané vždy a všude. Tohle bylo ale velmi silné. Vešla dovnitř, kopala a řvala na Jerryho. Když se dostali až k zadní stěně, tak spatřila velkou tabuli modrého skla. Něco takového v životě ještě předtím nikdy neviděla. Byla to velká tabule modrého skla z mnoha odlišnými texturami a barvami modrého skla. Esther se na něj podívala. Jerry nevěděl, o co jde. Esther netušila žádnou souvislost. Nic nenašli, jenom jeli do restaurace George’s. Tam si dali oběd, restauraci opustili a šli po ulici do zálivu na místo, kde se setkává moře se skalami.

Když šli přes trávu, tak je obklopili motýli. Bylo jich tak mnoho, že museli na chvíli přestat mluvit, aby je nespolykali. Byli jimi obklopeni. Esther stále neviděla žádnou souvislost.

Pak k ní přišel malý chlapec. Neznala ho. Nikdy ho neviděla. Přeběhl přes silnici a nesl něco ve své ruce. Když se k ní dostal, podal jí pírko. Když si Esther vzala malé pírko od chlapce, tak teprve potom zjistila, že všechny věci, ke kterým neměla ve svých vibracích odpor, jí Vesmír dokázal doručit ve velmi malém balení ve velmi krátkém čase.

Byli bychom rádi, kdybyste tomuto všichni rozuměli. Vesmír je opravdu velmi dobrý v organizování cesty ke všemu, o co požádáte. Musíte být jen na místě čistého pohledu, protože musíte přijmout podmět.  Podmět.

Někdy Esther nechce přijmout další část cesty. Chce hned vědět celý příběh. My řekneme: “Jaká by to byla sranda? Proč si nevzít tento kousek, potom tenhle a nakonec tenhle…? “ A když se cesta rozvíjí, potom zjišťujete, kolik z nás zjistilo, že jsou na stopě toho stejného stejně jako vy.

Myslíte si, že jste sama? Nejste! Myslíte si, že jste tady sama? Nejste! Díváte se na mnoho ostatních, kteří jsou odpojení na podporu ostatním, kterou nedokáží dát. Protože čím méně jsou připojeni k proudu energie, tím méně vám mohou předat. A když vy nejste připojena k proudu energie, tak nemáte ostatním co předat.

Díváte se po lásce na špatných místech. Díváte se po lásce podmínečně. Díváte se po podmínkách, které by měly být nejlepší, abyste potom věřili v podmínky. Je to ale obtížný způsob, jak přistupovat k problematice. Okolo vás se nalézá tolik nesourodosti.

Mnoho lidí se nesoustředí na to, co dělá. Mnoho lidí se nestará, jak se cítí. Mnoho lidí vás chce donutit, abyste se cítili odpovědní za to, jak se cítí. Ale vy chcete přinutit ostatní a podmínky zodpovědné za to, jak se Vy cítíte.

Všechny možné způsoby, jak se z zodpovědnosti vykroutit a vinit všechny okolo za to, co se děje okolo Vás. Po celou dobu žádáte věci, k nimž Zdroj zná velmi dobře cestu. Jestliže se alespoň na chvíli uolníte, dostanete vhled a instinkt… Instinkt, který mají zvířata. Instinkt, který mají a používají včely na vaší planetě. „Neznají celý příběh“, následují pocit tady a teď. Jak ho následují, tak ten pocit je vede k dlouhověkosti, hojnosti, k radostnému přežití. Je to přesně to, co jste chtěli.

Máme tu několik věcí, které bychom vám všem rádi řekl:

  • Nestarejte se o cizí lidi, jejich problémy apod.
  • Nesoustřeďte se na to, co dělají.
  • Prohledejte vaši planetu a hledejte ty věci, při kterých se cítíte dobře a fixujte se na ně.
  • Použijte sílu vaší mysli k vytvoření vibrační frekvence a potom pozorujte, co tato vibrační frekvence umožňuje.
  • Rozumějte, že tato časová a prostorová skutečnost má prostředky, aby uvnitř vás inspirovala přání, a má prostředky, aby jej mohla doručit v plně manifestované formě.

Ale není to plně manifestovaná forma, kterou chcete, ačkoliv si myslíte, že ji chcete. Chcete putování k ní. Chcete rozvíjející cestu k ní. A jak to víme my? Protože to nikdy nedokončíte. Prozkoumáváte kontrast, vypouštíte raketu touhy.

Přijde vám to divné, protože s tím nejste v souladu, ale nakonec najdete cestu k souladu. A teď stojíte ve vyvrcholení toho, co jste chtěli s celistvostí toho, čím jsou kontrastující zážitky okolo vás. Vypouštíte další raketu touhy a snažíte si s ní udržet rychlost.  Vypouštíte další raketu touhy a snažíte si s ní udržet rychlost. Vypouštíte další raketu touhy a snažíte si s ní udržet rychlost.

Vaše myšlenky vás rozčilují, protože si nikdy s ní neudržíte rychlost. Buďte rádi, že si neudržíte rychlost s vaším počátkem, protože to vás dělá věčnými. Nikdy si neudržíte rychlost s vaším počátkem a nikdy vše nedokončíte, ale můžete zažívat srandu během života.

Přejeme si, abyste to zažívali. Takže když se druhým moc nedaří, milujte je nepodmínečně. Nenuťte je, aby byli jiní, abyste se vy mohli cítit dobře. Víme, že je to těžké. Někdy se zdá, že se za jistých podmínek nemůžete cítit dobře. Dokážete to, když se budete hodně starat o to, jak se cítíte.

(potlesk)

S respektem ke všem vědomým a záměrným Tvůrcům své reality přeložil Radim

www.previbruj.eu

Přeloženo a zveřejněno na previbruj.eu. Sdílení překladu povoluji v neupravené a nezkrácené formě spolu s touto poznámkou.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=wAA9FRJYC38

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *