Převibruj...

... a o všechno ostatní se už Vesmír postará sám.

Převibruj.eu - Zákon přitažlivost s Abraham-Hicks

Abraham Hicks: Staňte se šťastnými

Zformulovali jsme naše vysvětlení moc složitě? (smích)

Vy řekente: „Studuji vaše učení od roku 1990 a snažím se zapamatovat si vaše slova s velkou námahou.“

Abraham: Takže se je vám snažíme předat ve snadno zapamatovatelné formě. (smích) „Staňte se šťastnými jakkoliv můžete!“ (smích a potlesk) Jestli musíte odejít z domova, udělejte to! (smích) Jestli musíte jít každý den na pláž, udělejte to! Udělejte COKOLIV, co potřebujete, abyste se byli šťastnými! Ve většině případů to nezahrnuje činnost. Jestliže se při snaze být šťastnými snažíte opřít o činnost, budete chtít něco fyzicky udělat, tak se vám stane neštěstí. Můžete být vyhozeni, nebudete mít peníze nebo něco podobného.

Buďte šťastní ve své mysli. Najděte vnitřní mír s místem, kde se nalézáte, což uožní uvavření vaší mezery. Je to podstata „být/stát se šťastnou/ným“. Smíříte se s tím, kde právě jste. Když se smíříte s místem, kde se nalézáte, tak rotující vortex vás doslova nasaje do dokonalosti toho všeho. Staňte se šťastnými!

Zjednodušené, že? Víme to, protože je to důvod, proč jsme napsali tolik knih! (smích)

Vy řeknete: „Oh, ve vašich knihách je tak moc, co bych se měl/a naučit?“

Podívejte se na všechny ty stránky, kde je tolik látky, kterou bych se měl/a naučit.“ (smích) Všechny ty emoce, které jsem nevěděl/a, že je mám. Všechny zákony, všechny zákony, podívejte se na všechny ty zákony. Co je to vůbec ta vibrace? Teď už konečně rozumím „Požádej a je ti dáno!“ Taková nesmysl! (smích) Kde to vše je? Kde to vše je? Tak dlouho jsem žádal! Kde to vše je? Dali jsme vám množství slov.

Vy řeknete: „Příliš mnoho slov!“

Abraham: „Buďte šťastní!“

Vy řeknete: „Přiliš zjednodušené!“

My řekneme: Opravdu? Opravdu! Vše, co musíte udělat, je nalézt důvod, proč se cítit dobře!

Rozhovor, který jsme tu právě měli, by byl na celodenní seminář! Vy se tomu smějete, protože víte, že to je pravda. Vše, co jste věděli v den svého narození, vám připomínáme. Můžete to cítit při konverzaci, do které se připojíte, že vše nejde tak dobře. Můžete to cítit, když sami sebe podporujete. Můžete to cítit, když pozvedáváte druhé. Můžete to cítit, když ostatní omezujete. Znáte to. Znáte to. Jak šel čas, tak jste prostě snížily svoje standardy, jak se chcete opravdu cítit, protože neznáte sílu, proč se cítit dobře. Nenabádáme, abyste se smáli tak hlasitě, aby to slyšeli i ti druzí za zdí. Mluvíme o zájmu o věci. Mluvíme o tom, jak ráno vstáváte a jste šťastní, že jste vzhůru a živý a pozorujete krajinu s dychtivostí a chcete vidět, co je tam dál. Mluvíme o zájmu vnímat a mít zájem o věci.

Mluvíme o tom, že chcete horlivě mluvit s osobou sedící u stolu naproti vás a chcete hltat vše, co ten druhý říká. Mluvíme o tom, že se díváte do obličejů dětí, nemluvňat a zvířat a milenců a cítit to, kým jste doopravdy. Mluvíme o tom, být napojen na Zdroj a vidět svět skrze sebe raději, než skrze rozpolcenou osobnost.

Prostě se dejte do pohody! (smích

Překlad: Radim

www.previbruj.eu

Přeloženo z vide Abraham-Hicks a zveřejněno na previbruj.eu. Pokud kopírujete a šíříte tento překlad, uvádějte jej v nezkrácené a neupravené podobě s touto poznámkou a aktivními odkazy.

S respektem ke všem vědomým a záměrným Tvůrcům své reality přeložil Radim

www.previbruj.eu

Přeloženo a zveřejněno na previbruj.eu. Sdílení překladu povoluji v neupravené a nezkrácené formě spolu s touto poznámkou.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *